My-mobile
Právě je pon 19.10.20 16:52

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Pravidla fóra

Stahované věci nejdříve vyzkoušejte a neptejte se, zda-li vám "půjdou". Vy byste to měli vědět nejlépe. Mobilní hry nejsou tak datově náročné... (neřeknu u gigových her) ...

GISH - EDITOR MAP 
Autor Zpráva
Profesionál

Poděkovali mu: 7 x
Medaile: 1
Writer silver (1)

Příspěvek GISH - EDITOR MAP
Toto téma jsem založil abychom mohli debatovat o editoru map pro gishe. Dávejde sem své dotazy, postřehy, tipy, rady, návody... PROSTĚ VŠE CO SE TÝKÁ MAP EDITORU PRO HRU GISH

editor můžete stáhnou zde:
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

na stránce jsou ke stažení také mapy od jiných hráčů, pokud chcete stáhnout mapu do mobilu budete se muset připojit v mobilu na internet a stáhnout ji (doufám že to autoři nějak změní)

v editoru můžete vytvářet mapy pro singleplayer i pro dm, taky můžete mapy přímo v editoru testovat...

Naposledy upravil roko dne ned 02.10.11 12:10, celkově upraveno 1

úte 16.11.10 17:09
Nováček

Poděkovali mu: 0 x

Příspěvek Re: GISH - EDITOR MAP
kdyz jsem to uploadnul (tiep1.lvl) tak jakou adresu mam dat do mobilu abych to mohl ulozit do mobili

úte 16.11.10 21:19
Profesionál

Writer silver (1)

podle mě bys tam měl dát url adresu:
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

stř 17.11.10 09:25
Pokročilý

Poděkovali mu: 12 x
Writer bronze (1)

mohli by jste mi poradit s několika otázkama?

1.když si vytvořím nějakou svoji vlasní mapu jak ji jde dostat do mého mobilu?
2.proč když dám mapu uložit nemá žádnou koncovku a potom ji už nejde v editoru otevřit
3.když někde umístím tajnou chodbu proč mi ji v testu nenajde bude to na mobilu fungovat

dík

Já jsem jako dveře. Někdy se namažu semtam si vrznu a jen čekám něž mě zavřou

čtv 18.11.10 16:09
Profesionál

Writer silver (1)

1. mapu můžeš do mobilu dát tak že ji nahraješ a na stránky gishmobile.com a pak ji přes net v mobilu stáhneš, nebo můžeš použít způsob kterej sem vymyslel já a můj kámoš - prostě přepíšeš pomocí winraru stávající soubor (na požádání mohu přidat manuál)
2. no mě ta mapa jde otevřít ale pokud ti to nejde skus změnit název na: název.lvl
3. jo je to chyba ani ve hře ti to nenapíše, že jsi ji našel ale po dohrátí kola tam budeš mít 3/5 tajných
jinak rada do tajné umistuj vždy jen jedno pole secret jinak ti to na konci bude počítat víc tajných

čtv 18.11.10 16:47
Pokročilý

Writer bronze (1)

No nazdar :D to zase budu delat ja xD (ja sem ten kamos o kterym roko mluvi a prisel sem na to z vetsi casti ja :D)

//EDIT

BTW opravil sem textury (krabice) v prvni verzi co se tady obevila, a muzu ju sem pro ty, oc uz maji dohratou tu prvni, a nechcou si jenom kvuli krabicim ztahovat novou a hrat ji znova, upnout.

//EDIT

na manual si asi pockas, protoze se mi to ted opravdu nechce delat, a navic sem zaneprazdnen editovanim vlastnich map, upravovanim jinych, co mi posilaji 3 lidi a zkladame to do hry, a potom taky vkladanm tech map do hry (to delam taky zase ja :D) a to 1x do verze 240x320 a 1x do verze 176x220 tady pro romana (roko) :D

pát 19.11.10 14:09
Profil ICQ
Profesionál

Writer silver (1)

to necrolias: no chudáčku... :D
tu verzi upni rovnou do 240x320 do přispěvku gishe (a pokud ses tak zaneprázdněn tak to mužu udělat já)

no manuál no tak já to sem napíšu no

MANUÁL JAK DÁT MAPU DO HRY BEZ STAHOVÁNÍ PŘES INTERNET

Nejdříve ale musíš vědět, že svou mapou musíš přepsat jinou mapu ve hře, takže si vyber mapu například v hřišti, kterou budeš přepisovat.

Dále: tímto způsobem se dají dávat mapy i do dm (stačí jen schovat end a mapu vložit do složky dm)

1. musíš přepsat název své mapy tak aby se shodoval s názvem mapy, kterou budeš nahrazovat, např. když budeš chtít mapu vložit do playground musíš mapu pojmenovat např. 01.lvl
2.stáhneš si hru gish a otevřeš ji ve winraru (klikneš pravým tlačítkem myši - otevřít v programu - win rar)
3. ve winraru si otevřeš složku levels a pak složku playgr (nebo jinou složku pokud chceš mapu vložit např do kampaně)
4. dáš kopírovat svou mapu a vložíš ji (ctrl+v) do složky a pak stačí jen winrar zavřít
5. a je hotovo!

//EDIT

to sico: hodilo by se poděkování (píšu to jen kvůli tobě)

//EDIT

kopírování povoleno ale jen když pod manuálem bude uvedeno: created by roko and Necrolias

pát 19.11.10 16:03
Pokročilý

Writer bronze (1)

lol roman tu zebra o podekovani :D mne muzes podekovat taky, protoze bezemne by roko
pulku z toho nevedel (pravda ze ten manual delal on) :D ae ja na thxiky nejedu, takze nemusis :D

pát 19.11.10 17:37
Profil ICQ
Profesionál

Writer silver (1)

njn ale mluvim o tom manuálu vis jak dlouho ja pisu na pc - to byl pro mě trest a bylo to jen kvůli jednomu takže by aspon mohl vyjádřit vděk (navic ty jsi nebyl ochotnej to napsat) DOUFÁM ALE ŽE TO BUDE UŽITEČNY I PRO OSTATNI

s tim, že pulku bych neměl trochu kecas jedinou chybu co jsem dělal bylo to, že jsem to zazipoval... no nic nechcu se tu hádat tohle téma se týká gishe a ne našich hádek..

pát 19.11.10 18:09
Pokročilý

Writer bronze (1)

Tak uz vysla 1.2 verze editoru: lze přidat text, Evi´l otevira tlamu kdyz nad nim visite a funguje Khafe... Uz vysla pred nejakou dobou, ae pisu to az ted :D vy co jste o ni do ted nevedeli tak sry :D

sob 15.01.11 21:51
Profil ICQ
Profesionál

Writer silver (1)

jo ještě dodávám, že pokud chcete aby vám text ve hře fungoval musíte mít verzi hry 1.2 (která ale není nikde k nalezení, někdo ji musí nejdřív koupit)

úte 18.01.11 15:39
Pokročilý

Poděkovali mu: 69 x
Medaile: 3
Writer silver (1) Reputation bronze (1) Benefical bronze (1)

Gish map editor do mobilu

ned 09.10.11 19:31

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina