My-mobile.cz
http://waytowin.my-mobile.cz/

The Walking Dead: No man's land [iOS, Android]
http://waytowin.my-mobile.cz/viewtopic.php?f=129&t=58913
Stránka 1 z 1

Autor:  MONT! [ ned 09.03.14 02:03 ]
Předmět příspěvku:  The Walking Dead: No man's land [iOS, Android]

Jistě většina zdejších uživatelů velice dobře zná TV seriál The Walking Dead. Producentem tohoto seriálu o životě po zombie apokalypse je studio AMC, kterému se očividně nelíbí předělávka na mobilní platformy od vývojářů z Telltale Games. Jak jinak si totiž vysvětlit jejich počin, který spočívá v oznámení jejich oficiální verze hry The Walking Dead pro mobilní platformy?

Obrázek


Za účelem vytvoření hry založila společnost AMC na konci roku 2013 ve finských Helsinkách úplně nové herní studio s názvem Next Games. Není ale od věci nazvat ho jako All Star Team :D...důvod je jednoduchý - studio zahrnuje mnoho bývalých designérů ze studií jako Rovio, Disney nebo Supercell.

To by tedy mělo zaručit, že hra bude stát za to. Hra i série budou ko-existovat společně a dle všeho by se společně měl vyvíjet i děj (dle 5.série). Dle prohlášení studia můžeme očekávat stejně napínavou akci a boj proti všem nástrahám, stejně jako v TV sérii.

Hra má být přímo navržena pro hraní na mobilních zařízeních, nebude se tedy jednat o žádný port. Vývojáři jsou ale skoupí na slovo a moc informací prozradit nechtějí, jen to, že půjde o akci, jaká zde ještě nebyla (to ale tvrdí většina vývojářů :D)

Teemu Huuhtanen, CEO v Next Games píše:
We want to find that sweet spot where gameplay and narrative inform and reinforce one another. Like AMC’s The Walking Dead itself, we’re not giving away too many details right out the gate, but I can confidently state it’s unlike anything we’ve seen from The Walking Dead franchise on home or mobile gaming hardware before.

Vývojáři tedy neuvolnili více informací, jen to, že hra vyjde brzy :D...to může ale pro každého znamenat něco jiného. Známa není samozřejmě ani cena a chystané podporované platformy. Musíme si tedy počkat na další infromace.

Další infromace a postup vývoje můžete sledovat i přímo na stránkách vývojářů:
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.


zdroj: droidgamers, nextgames

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/