My-mobile.cz
http://waytowin.my-mobile.cz/

Tony Hawk's Shred Session [Android, iOS]
http://waytowin.my-mobile.cz/viewtopic.php?f=129&t=58909
Stránka 1 z 1

Autor:  MONT! [ ned 09.03.14 00:21 ]
Předmět příspěvku:  Tony Hawk's Shred Session [Android, iOS]

Kdo by neznal legendární skejťáckou sérii s názvem Tony Hawk. Oblíbenosti této hry je si samozřejmě vědom i vydavatel Activision, což má za následek to, že nový díl Tony Hawk's Shred Session vyjde exkluzivně na mobilní zařízení (PC a konzole tedy zůstanou stranou). Je to vůbec poprvé, kdy dostává mobilní verze zelenou dříve než další díl série pro "dospělejší platformy"!Není divu, že takto Activision rozhodl, protože z prodejních čísel jasně vyplývá, že série jde dlouhodbě ke dnu a je proto potřeba vzpruha. A jak sám Tony Hawk říká:
Citace:
"Lidé hraním na mobilech tráví spoustu času a já jsem rád, že jim budeme moci jednu hru nabídnout."


Princip hry nebude odlišný od předešlých dílů na PC a konzole. Půjde opět o skejtovou arkádu plnou triků a bonusů se starou dobrou hratelností v lehce poupraveném grafickém kabátku. Více informací bohužel jako datum vydání, platformy nebo cena není známo, proto si budeme muset ještě počkat. Hra by však měla vyjít ještě do konce tohoto roku.

zdroj: droidgamers, světandroida, bloomberg, světaplikací.tyden.cz

Autor:  MONT! [ čtv 08.05.14 01:59 ]
Předmět příspěvku:  Re: Tony Hawk's Shred Session [Android, iOS]

Vývojáři uvolnili trochu více informací, a tak se dozvídáme, o čem hra skutečně bude a bohužel i nějaká nemilá fakta.

Předně je nutné zmínit, že na hře nepracuje samotný Activision, ale najal si na to studio Big Bit z Anglie. Tou první nemilou zprávou je to, že i přes počáteční řeči vývojářů o tom, že bude mobilní verze podobná dospělejším verzím s PC a konzolí, tomu tak bohužel nebude. Hra má víceméně společnou jen tématiku skateboardů. Hlavním principem hry je ovládání pomocí jednoho jediného prstu.

Hra bude rozdělena do dvou módů:
a) Survival - jak již název napovídá, zde půjde především o co nejlepší kombinaci nejsložitějších triků za sebou v honbě za co nejvyšším skóre...připomíná vám to něco? :D...mně ano - např. Subway Surfers, Race The Stig a plno dalších mainstreamových her.
b) Shred Sessions - tento mód bude obsahovat různé úkoly, které budou nutné pro splnění levelu a postupu do dalších kol.

K dispozici bude 6 hratelných postav podle reálných profi skaterů - Chris Cole, Aaron “Jaws” Homoki, Lizzie Armanto, David Gonzalez, Riley Hawk a samozřejmě Tony Hawk. Za tyto postavy si "zaskejtujeme" v ulicích Santa Monicy, Londýna a mnoha dalších. Výbava postav bude samozřejmě upravitelná - bavíme se jak o oblečení, tak i samotném skateboardu, jehož vylepšení může přinést zajímavé bonusy (že by opět podobnost se Subway Surfers?).

Úroveň grafiky je věc čistě subjektivní, každý si musí sám říct, jestli je spokojen či nikoliv. Pro lepší představu samozřejmě nesmí chybět screeny:
K dispozici je také videoukázka, kde je krátký rozhovor s Tony Hawkem a dozvíme se tam bohužel tu nejhorší věc, o které už asi ale stejně všichni tuší:Hra by měla vyjít v létě pro Android a iOS a bude (bohužel) zdarma - samozřejmě bude obsahovat mikrotransakce.

zdroje: digitaltrends.com, droidgamers.com, doupe.cz, svetandroida.cz, eurogamer.cz


Autor:  Diesel77 [ čtv 08.05.14 11:22 ]
Předmět příspěvku:  Re: Tony Hawk's Shred Session [Android, iOS]

Ten slow motion pri tricich zabiji veskerou akcnost teto hry

[ Post made via iPhone ] Obrázek

Autor:  MONT! [ čtv 08.05.14 11:32 ]
Předmět příspěvku:  Re: Tony Hawk's Shred Session [Android, iOS]

Mně hra celkově moc akční nepřijde :D...každopádně ten slow-motion je tam asi z dobrého důvodu, protože jinak bys nemohl dělat komba a triky, protože by se to nedalo stihnout.

Autor:  Diesel77 [ čtv 08.05.14 11:47 ]
Předmět příspěvku:  Re: Tony Hawk's Shred Session [Android, iOS]

Právěže kdyby tam slow motion nebyl, byla by hra mnohem dynamičtější a právě rychlost prstů by rozhodovala o kvalitě triku. Alespoň by ty triky v slow motion mohly pěkně vypadat, ale když ani to ne..:D. Slovo akční si nahraď slovem rychlá, špatně sem se vyjadřil.

Autor:  MONT! [ čtv 08.05.14 11:57 ]
Předmět příspěvku:  Re: Tony Hawk's Shred Session [Android, iOS]

Dynamická...to je to správné slovo :). Je fakt, že ta hra má hodně podobného se Subway Surfers, kde slow-motion není a funguje to docela dobře.

Každopádně ta hra podle mě nebude mít moc velký úspěch nebo hodnocení, o čemž svědčí i hodnocení videa na youtube :D...zkrátka od toho všichni čekali úplně něco jiného, než hru typu Subway Surfers...

Autor:  Barty [ úte 13.05.14 10:15 ]
Předmět příspěvku:  Re: Tony Hawk's Shred Session [Android, iOS]

...což je možná škoda, protože kdyby podobná hra vyšla pod jiným znáčkem než TH, mohla by mít dost velký úspěch, řekl bych. Ale za sebe jsem zklamán také, protože od TH her čekám naprostou svobodu pohybu, D-pad na levé straně telefonu a otevřené skateparky/areály. Čili zatímco normálně bych tuto hru hodnotil možná i celkem vysoko (nezkoušel jsem, odhaduji ze screenů a videa), takhle je to pro mne prostě zklamání.

EDIT: Ale ta grafika je krásná. Alespoň mně se moc líbí.

Autor:  Murphenstein [ stř 25.06.14 11:54 ]
Předmět příspěvku:  Re: Tony Hawk's Shred Session [Android, iOS]

Grafika fajn, jinak teda podle mě absolutní fiasko.
Třeba se dočkáme do budoucna nějaké plnohodnotnější Tony Hawks série pro mobilní platformy

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/