My-mobile.cz
http://waytowin.my-mobile.cz/

Galaxy on Fire - Alliances (MMORTS) [Android, iOS]
http://waytowin.my-mobile.cz/viewtopic.php?f=129&t=52577
Stránka 1 z 1

Autor:  Joker007 [ stř 09.02.11 13:16 ]
Předmět příspěvku:  Galaxy on Fire - Alliances (MMORTS) [Android, iOS]

CEO Fishlabs Michael Schade promluvil na konferenci Mobile Games Forum o úspěchu populární RPG značky Galaxy on Fire a nezapomněl se také zmínit o Galaxy on Fire 3, jehož vývoj již delší dobu není tajemstvím. Jen krátce připomínáme, že celá série GoF se zapsala do historie mobilní her hned několikrát a dostala se na všechny platformy včetně iPhone a iPad. Zatím poslední díl Galaxy on Fire 2 slavil úspěch i na nových Nokiích N8 (celkem 200 000 stažení z Ovi Storu), a tak není divu, že vývojáři mohli pomalu přemýšlet o dalším dílu.

Na MGF Michael Schade prozradil vůbec první informaci o Galaxy on Fire 3 a to, že hra bude obsahovat spoustu MMO prvků. Že by se jednalo o nefalšovanou vesmírnou onlinovku? Vše zůstává zatím zahaleno rouškou tajemství a na další detaily si budeme muset ještě nějaký čas potkat, protože hra nejvyde dřív než v roce 2012.
zdroj:mobilgamer

Jak to tak vidím, ti co mají Javu mají smůlu. Sakra!!!

Autor:  Brett [ stř 09.02.11 13:50 ]
Předmět příspěvku:  Re: Galaxy on Fire 3

No, nevím nevím, GoF jsem měl vždycky rád kvůli příběhu, a MMO na tom nejsou s příběhem zrovna nejlépe.

Autor:  Nightwishmaster [ stř 09.02.11 16:08 ]
Předmět příspěvku:  Re: Galaxy on Fire 3

Škoda že to nevyjde i na mobilní platformy, klidně bych si tu hru koupil, ani bych neváhal když vim, že je to to nejlepší co kdy mobilní éra her mohla nabídnout. Docela me to mrzí že to na mobilní platformu nevyjde, mno tak to zkusim někdy v budocnosti na lepším stroji, který to rozjede a pojede to plynule. :-D

Autor:  Poky95 [ stř 09.02.11 18:09 ]
Předmět příspěvku:  Re: Galaxy on Fire 3

Mně pořád uniká podstata MMO na telefonech. Ale bylo řečeno, že se do hry zavedou "pouze" MMO prvky, takže budete ve dne v noci grindit suroviny na výrobu, abyste mohli zmydlit velkého bosse, potom výjde update hry a znova.

A Fishlabs se netají tím, že na javu kašlou.

Autor:  Joker007 [ stř 09.02.11 18:51 ]
Předmět příspěvku:  Re: Galaxy on Fire 3

Však jejich poslední hra na jevu je GoF 2

Autor:  believeme [ stř 09.02.11 19:04 ]
Předmět příspěvku:  Re: Galaxy on Fire 3

Práve po Galaxy on Fire 2 na Javu sa rozhodli od bežných telefónov upustiť, totiž pár týždňov po vydaní sa objavila cracknutá verzia a veľa ľudí ju i stiahlo. Ale i tak napriek málo predaným "kusom" vyťažili veľa, už len o do mňa dostali 300 SKK, čo je trojnásobok vtedajšej ceny jednej kópie.

Pokiaľ ide o Galaxy on Fire 3, už dlhšie to sledujem. A teraz keď konečne mám iPhone (tiež tomu nemôžem uveriť) nemusím hľadať informácie len tak pre radosť ale pre pocit, že si to skutočne zahrám.

Táto séria je pre mňa tým najlepším čo na mobily vyšlo. Po vydaní prvej časti na javu som to spokojne bez akéhokoľvek sekania hral na K600i napriek, na vtedajšie pomery, parádnej grafike. Myslím, že práve pre túto grafiku a výbornú podporu aj u slabších telefónov sa dostali do popredia. Jednotka bola pre mňa prvá mobilná hra, pri ktorej som strávil viac než hodinu aj pol, konkrétne 12 hodín.

Keď som sa prvý krát dozvedel že má výjsť druhé pokračovanie, išiel som po plafón od radosti vyskočiť. Po niekoľkých mesiacoch netrpezlivého čakania a niekoľkých odkladov dátumu vydania som sa konečne dočkal. Grafika opäť parádna, no s podporou to už bolo horšie. Na E51 mi to fungovalo na slabom FPS. Ale aj cez to som nahral dokopy 90 hodín hracieho času. Neuveriteľne ma to chytilo.

Práve dnes som okúsil GoF 2 aj v iPhone verzii. Musím povedať, že to jednoducho Fishlabs vie. Takmer to nemá chybu.

Vďaka týmto všetkým faktorom ma GoF 3 určite neminie a som veľmi zvedavý s čím prídu tentokrát.

Autor:  believeme [ pát 03.05.13 19:41 ]
Předmět příspěvku:  Galaxy on Fire - Alliances (MMORTS) [Android, iOS]

Galaxy on Fire - Alliances

Bude sa jednať o masívnu multiplayerovú stratégiu. Nečakajte tak žiadne stíhacie boje, ako v klasickom Galaxy on Fire, s ktorým bude mať táto stratégia spoločné iba prostredie, niektoré herné prvky a názov.
Hra výjde iba na platformy Android a iOS.


Rozsiahle video so zábermi z hrania:

Autor:  MONT! [ stř 11.12.13 19:26 ]
Předmět příspěvku:  Re: Galaxy on Fire - Alliances (MMORTS) [Android, iOS]

Ačkoliv chtěli vývojáři vydat hru ještě letos, nestane se tak a datum vydání se tak odsouvá až na rok 2014. To ale neznamená, že by se na hře nepracovalo! Naopak...hra běží v uzavřené betě a v únoru je dokonce v plánu otevřená beta!

K dispozici jsou také nové informace o hře. Je opět vyvíjena na vlastním enginu od Fishlabs jménem Abyss 3, na kterém stavěly také předchozí díly série. Narozdíl od předchozích dílů však půjde o MMORTS (Massively Multiplayer Online Real Time Strategy) s mnoha prvky z RPG her. Počítá se také s multiplatformním multiplayerem, takže je zde velká šance, že si proti sobě zahrají majítelé Android i iOS zařízení.

Co se týče dějové linie, Alliances se bude odehrávat (jak jinak :D) ve vzdáleném a dosud neprobádaném vesmíru plném nástrah, cenných zdrojů a artefaktů, které budou čekat právě na nás. No a samozřejmě tyto zdroje budou lákat již známé největší frakce vesmíru - Terrans, Vossk a Nivelians (nepřeloženy původní názvy). Ti pověří své nejlepší velitele, aby postavili základny, odkud budou následně poslat jednotky do boje. A co tedy bude naším úkolem? To, co bylo zmíněno a mnohem mnohem více :D, tedy stavba základny a bojových jednotek, výzkum nových technologií, těžba zásob a samozřejmě bitvy proti jiným hráčům!

Menším zklamáním pro někho možná bude fakt, že hra bude dostupná jako Free-To-Play.


EDIT:

Předpokládaná dostupnost: Pro iOS již k dispozici v iTunes (nejsem si jist, zda stále nejde o betu)!
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

Pro Android zatím hra dostupná není a není ani známo datum vydání.

Snímky ze hry:
zdroj: iTunes, forum.fishlabs.com, droidgamers

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/